Drobečková navigace

Úvod > Naše škola > Aktuality > Tisková zpráva o projektu ,,Místní akční plán vzdělávání III pro ORP Litvínov"

Tisková zpráva o projektu ,,Místní akční plán vzdělávání III pro ORP Litvínov"Tisková zpráva projektu MAP III

Jedná se o navazující projekt na projekt "MAP ORP Litvínov", který byl realizován v období od 09/2016 do 02/2018 Městem Litvínov a na projekt "Místní akční plán rozvoje vzdělávání II pro ORP Litvínov", který byl realizován v období od 05/2019 do 04/2022 MAS Naděje o.p.s. a Městem Litvínov.

V rámci přechozích dvou projektů došlo k vytvoření funkční komunikační platformy pro spolupráci subjektů v území, mající vliv a zájem o rozvoj a pokrok v oblasti vzdělávací politiky. 

V řadě již třetí navazující projekt má tudíž za cíl prostřednictvím své strategie i nadále výše uvedené oblasti spolupráce a partnerství podporovat s důrazem na systémové řešení problémů, které zájmové vzdělávací subjekty přímo spojují.